VÁNOČNÍ VÝSTAVU HRAČEK, HER A HLAVOLAMŮ

Datum: sobota 18.12.2004

Místo: sál Elektra, Kulturní dům Vltavská (Bubenská 1, Praha 7; stanice metra C – Vltavská)

Zajímají Vás společenské hry nebo hlavolamy? Přijďte se podívat na další výstavu z cyklu Hry a hlavolamy. Připraveny pro Vás opět budou ukázky společenských deskových i karetních her (CASCASSONNE, OSADNÍCI Z KATANU, ABALONE, VILLA PALETTY, ACTIVITY, MAGIC, CARTAGENA, aj.), pochlubit se můžeme i spoustou novinek mezi něž patří např. uvedení na trh nové deskové hry DOOM (vytvořena na motivy nejúspěšnější počítačové hry všech dob) nebo strategických her ALHAMBRA a METRO.

V rámci doprovodného programu si můžete zahrát i nejstarší logickou hru GO nebo Knoflíkovou kopanou – hru našich dědečků.

Netradiční složkou této výstavy budou také ukázky her (nejen) pro zrakově postižené z chráněné dílny GERLICH Odry. Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si „Člověče nezlob se“ nebo „Piškvorky“ se zavázanýma očima! Chcete-li si také zkusit zahrát tyto hry v úpravě pro nevidomé, tak neváhejte a přijďte se podívat na výstavu. Dřevěné zpracování a příjemný design uchvátí jistě všechny návštěvníky.

Hledáte-li stále vhodný dárek pod stromeček a chcete něco netradičního a originálního, pak pro Vás máme spoustu skvělých tipů:

  • kovové, dřevěné, drátové a plastové hlavolamy počínaje českým i japonským „Ježkem v kleci“ až po „Rubikovu kostku“ či českou „CUBE 21″
  • Diabolo, Astrojax a jiné žonglovací míčky a kužele
  • klasické, moderní společenské deskové i karetní hry s jejich rozšířenými verzemi a mnoho dalších nápadů pro Vaše blízké

Veškeré vystavené exponáty si budete moci ZDARMA vyzkoušet v naší velké HERNĚ a případně i zakoupit se slevou.

Share
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone